РОБОТА ПСИХОЛОГА 

   

Стрес, образа, самотність, емоційне виснаження, проблеми в родині або на роботі, з співробітниками, дітьми або батьками, все і все дратують, або у вас в родині підліток і обстановка загострилася, або ти не задоволений собою, а може в тебе депресія, або близька людина потрапила в залежність, або у вас рецидив, або ти в розпачі, можливо у вас в родині конфлікт кількох поколінь і т. д. Кожен з нас стикався з чимось подібним хоча б один раз, і як часто ми звертаємося, до кому не будь за допомогою ?! Спілкуючись з людьми і рекомендуючи звернутися за допомогою до фахівця, у відповідь чую такий роздратований відповідь-докір: «я, що псих-ненормальний, я ж не хворий, сам розберуся, я сам собі психолог», або «зі своїми проблемами і почуттями я як-небудь сам розберуся, не маленький ».

 

Залежність - це хвороба почуттів і емоцій, не здатність розпізнати, визначити, прожити і висловити їх конструктивно - тому участь психолога, в лікувально-відновлювальної програмі центру займає важливе місце.

 

Мета фахівця - допомогти вирватися з кола невдач, навчитися контролювати руйнівні імпульси або долати розслаблюючу стан душевного паралічу.

 

Робота психолога спрямована на відновлення психічного здоров'я.

     Спеціаліст приймає людину такою, якою вона є, не засуджує і не оцінює, створює умова для самовизначення і особистісного зростання, а також для того, щоб він по-новому глянув на власну поведінку і зрозумів свої відносини з іншими людьми. Психолог не вирішує проблеми за клієнта, не дає порад, не вказує що робити, і як правильно. Він не займає чиюсь сторону, він допомагає людині самостійно розібратися в ситуації, в формуванні здорового способу мислення, придбання здорових навичок і системи цінності, поліпшення якісних відносин з оточуючими людьми і близьким оточенням. Підтримує в поверненні в соціум, допомагає відновити здатність справлятися з ситуаціями, контролюючи свої емоції і почуття, думки і життя, не вдаючись до психоактивних речовин змінює свідомість (ПАР), або до взаємодії з ким або будь-чим або.

Психологія приділяє основну увагу динаміці і самого процесу терапевтичного спілкування, особистісного росту і розвитку особистості.

      Одна з методик в роботі фахівця - терапевтичне консультування - унікальне явище. Воно може надати глибоке вплив на життя людини. Терапія - це, перш за все набір установок і переконань. Її основний і непорушний принцип, що лежить в основі взаємних і зрілих відносин - особистих і професійних, інтимних і випадкових, - це переконання в тому, що і нам, і іншим людям притаманні унікальність, складність і здатність до самовдосконалення. Робота в групах, психотренінги і особисті консультації спрямовані на самопізнання, зміна, самовдосконалення, прищеплення бажаних навичок і розв'язання суперечностей виявляються у взаємодії з іншими людьми, або ж мають всередині особистісний характер. Робота психолога спрямована на психокорекцію особистості, вирівнювання і стабілізацію емоційного фону і психоемоційного стану, сприяє кращій якості життя, так само в процесі спілкування з'ясовуються причини виникнення залежності, «наркоманії», з'ясовується і усувається причини дискомфорту виникає в спілкуванні з іншими людьми, над усвідомленням почуттів і емоцій. Так само застосовується методика АРТ - терапії, цей метод спрямований на розкриття творчого потанцювала через творчість, він сприяє самовираженню та проживання почуттів і емоцій.

 

У програмі застосовуються і інші методики, які допомагають:

  • визначати почуття і емоції, навчитися їх висловлювати
  • ідентифікації образ, вираз хворобливих відчуттів і їх усвідомлення
  • вирішувати проблеми взаємин
  • завоювати довіру
  • досягненню нового рівня духовності
  • підвищенню самооцінки і т.д.

 

Психологічна незрілість народжує проблеми. Егоцентризм, нетерпимість, незрілі ідеали і цілі, вони характерні для залежної і незрілої особистості. Виникають незрілі емоції (злість, заздрість, образа і ненависть), вони призводять до проблем у взаєминах. В результаті виникає спокуса відходу від льодової порожнечі дійсності, в доступні "відкриті обійми" залежності. Зовсім люди поводяться як діти, вони ставлять себе в центрі подій і орієнтуються тільки на свої бажання (егоцентризм). У залежних порушено самосприйняття і самоідентифікація. У залежної особистості, встановлюється емоційні відносини і зв'язок не з іншими людьми, а з неживими предметами, або активністю (алкоголь, наркотик, фармакоманія, переїдання або голодування, работаголізм, сексоманія, азартні ігри, меломания, Серіаломанія і т.д.), цим вони замінюють природну потребу інтимних, емоційних відносин, яких у них немає, на сурогатну діяльність. Мислення у них змінюється і повністю підпорядковується - емоціям. Реально лише те, що відповідає бажанням, формується гедоністичних установка в життя, тобто, прагнення до негайного отримання задоволення будь-яку ціну, незважаючи на наслідки. Встановлюється залежність не тільки з змінюють свідомості речовинами, але і з самими повсякденними речовинами, речами і явищами.

 

     Залежне (адиктивна) поведінка, виражається в прагненні до відходу від реальності за коштами зміни свого психічного стану. Може досягатися як хімічним, так і не хімічним способами. (Зосередження на певних предметах або видах активності).

 

                         Залежність - якщо її не лікувати - прогресує і веде до передчасної смерті.

 

                                                                        ВІЗЬМіТЬ ЖИТТЯ В СВОЇ РУКИ!

Contact

  • Brooklyn, NY 10036,
    United States
  • Phone: +123 456 7890
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Office Offers: 08:00am - 20:00pm
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details